serca do decoupage

Unikatowe ozdoby i galanteria drewniana

Technika decoupage pozwala na tworzenie unikatowych dekoracji, biżuterii, czy przedmiotów użytkowych. Wystarczy pomysł i trochę cierpliwości, a może powstać coś naprawdę niezwykłego! Dużo zależy jednak od materiałów, które są używane. Często po prostu brakuje odpowiedniego kształtu. Czasami elementy są źle wykończone, co skutkuje, tym, że nie da się dobrze wykonać danej pracy.

W sklepie, który znajduje się pod linkiem: https://decoupage-drewno.pl dostępne są wysokiej jakości półprodukty, na których można polegać. Dodatkowo szeroki asortyment daje niebywałe możliwości. Nie ma obawy, że nie będzie tam poszukiwanej części.

Bransoletki z… drewna?

Bransoletki z drewna mogą wydawać się nieco masywne. Tymczasem te wykonane techniką decoupage prezentują się bardzo zgrabnie i delikatnie. Oczywiście czasami niektórym zależy na ciężkim efekcie, co także jest możliwe do uzyskania.

Dostępne są płaskie i owalne bransoletki o różnych szerokościach, więc z łatwością można dobrać odpowiedni półfabrykat.

Biżuteria na nadgarstku jest zawsze świetnym dodatkiem. Dzięki technice zdobienia decoupage można podchodzić do każdego przedmiotu bardzo indywidualnie i każdy z nich będzie niepowtarzalny!

Koralowe korale, a może… drewniane?

Pod adresem internetowym: https://decoupage-drewno.pl/43-galanteria-drewniana-do-decoupage.html w zakładce ,,korale” znajdują się koraliki w różnych rozmiarach. Cudowne i unikalne korale, czy bransoletka z pewnością spodoba się każdej kobiecie.

Z drewnianych koralików można też robić ozdoby do mieszkania, bombki na choinkę, czy na wielkanocne bazie. Mogą także pełnić inne funkcje. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, więc do dzieła!

Dekoracja na stół

Wielokrotnie używa się serwetek. Zazwyczaj są one położone pod talerzykiem, albo w dużym serwetniku. Bardzo ciekawą alternatywą są obrączki na serwetki. Fenomenalnie się prezentują, a dzięki temu, że są z jednolitego, jasnego drewna, z łatwością można je przyozdobić, w jaki sposób się tylko chce. W sklepie dostępne są owalne i płaskie pierścionki w uniwersalnym rozmiarze. 

Wyjątkowy dzień, wyjątkowy wystrój

Ślub jest wielkim przeżyciem dla pary młodej, ale także dla bliskich i gości. W takich momentach większość osób pragnie, by wszystko było ,,dopięte na ostatni guzik” i idealnie do siebie pasowało. Idealnym pomysłem na spersonalizowane dekoracje, są ozdoby z drewna, które można wykonać według własnego projektu, dopasowując do oczekiwań najważniejszych podczas ślubu dwóch osób. 

Napis ,,Młodej Parze”, ,,Kocham Cię” i wiele innych, piękna figurka sylwetek nowożeńców, czy wstęp do życzeń ,,w dniu ślubu” w ramce w kształcie serca, to przykłady drewnianych komponentów, które uświetnią ten jedyny w swoim rodzaju dzień. Same w sobie prezentują się bardzo elegancko, ale oczywiście można je modyfikować według własnej wizji, tak by jak najbardziej umilić to święto.

By nie stracić poczucia czasu

Tarcze zegarowe, kwadratowe lub okrągłe to genialny sposób, by urozmaicić sobie sprawdzanie godziny. Zegar to nie tylko urządzenie, które ma ciągle ponaglać i stresować. Może także pełnić funkcję dekoracyjną i ozdabiać ściany. Dzięki technice decoupage czasomierz stanie się małym dziełem sztuki, a patrzenie na przesuwające się wskazówki  będzie bardziej przyjemne.